Zawody CLC

Poniżej wyniki zawodów:

26.10.2014
Zielonki
CLC IV

Zarządu ZSD zaprasza wszystkich strzelców na kolejną edycję zawodów CLC, które odbędą się w niedzielę 26.10.2014r. Zaplanowane jest 6 torów klasycznych CLC oraz 4 tory dowolne specjalnie zaprojektowane przez Wieśka. Minimalna liczba to 160 strzałów. Tory zróżnicowane, na których strzelanie może być dużą frajdą. Koszt zawodów – 120 złotych. Zaczynamy strzelać o godzinie 9:00. Rejestracja będzie czynna od 8:00. Na miejscu grill z kiełbaskami. Mamy nadzieję, że pogoda też dopisze. Skorzystajmy z ciepłej jesiennej aury i możliwości strzelania jeszcze na strzelnicy w Zielonkach.

Osoby funkcyjne:
Adam Pikul – MD
Rafał Karaś – RM

Zapraszamy wszystkich sympatyków Zespołu Hotelowego „Twierdza” do zapisów pod poniższym linkiem: rejestracja on – line.