Zawody CLC 28.02.2010

Pogoda była dla nas wyjątkowo łaskawa na pierwszych w tym roku zawodach CLC, które zorganizowaliśmy w Zielonkach 28 lutego 2010. Niemal 30 strzelców zmagało się na 7 ciekawych torach.

Dla naszych gości przygotowaliśmy zestaw kilku ćwiczeń standardowych oraz kilku torów CLC, w tym znany i lubiany (lub nie) „Prezydent”. Zawody zostały rozegrane bardzo sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie, za co dziękujemy osobom funkcyjnym. Już przed godziną 15 mogliśmy wręczyć medale i nagrody zwycięzcom poszczególnych dywizji.

Najlepszymi okazali się Łukasz Borkowski (Production) oraz Stanisław Grubiak (Standard). Zwycięzcom serdeznie gratulujemy i zapraszamy już za dwa tygodnie do spróbowania swoich sił w drugich w tym roku zawodach CLC.

Szczegółowe wyniki prezentujemy poniżej:

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć pod adresem http://www.zsdkrakow.pl/?page_id=52&album=1&gallery=25