Zawody Grupy Powszechnej

Zawody o "Puchar Twierdzy" przebiegły w bardzo sympatycznej atmosferze. Dla Związku Strzelectwa Dynamicznego był to "chrzest" jeśli chodzi o organizację imprezy strzelectwa precyzyjnego w/g przepisów PZSS. Spotkanie miało na celu integrację środowiska strzeleckiego i ten cel został osiągnięty.

Zdjęcia z zawodów !!!

Po odstrzelaniu swoich konkurencji w strzelbie gładkolufowej, wielu kolegów zamieniło strzelby na pistolet i walczyli jak równy z równym z "fachowcami" od strzelań precyzyjnych. Przykład Bogusław Gawęda zwycięzca konkurencji Strzelba Standard Manual zajął wysokie lokaty w konkurencjach Pcz i Psp. W trakcie oczekiwania na wyniki strzelcy precyzyjni  spotkali się ze "strzelającymi inaczej" (zawodnicy Międzynarodowej Federacji Strzelectwa Praktycznego IPSC) na wspólnym grillowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puchar Twierdzy wyniki:
Pcz-20
1.Bogusław Gawęda LOK Rybnik 167 p
2.Bogusław Borowski LOK HTS 154 p
3.Adam Leśniak Z.O. LOK 153 p

Psp20
1. Bogusław Borowski LOK HTS 170 p
2. Bogusław Gawęda LOK Rybnik 166 p
3.  Leszek Kucharski Z.S.D. 158 p

Strzelba Standard Manual
1. Bogusław Gawęda
2. Rafał Karaś
3. Dariusz Molenda

Pozdrawiam
Maciej Spychała