Zawody Level II 29/30.07 Liga Praktyczna

W ostatni weekend lipca na strzelnicy Twierdza w Krakowie, Związek Strzelectwa Dynamicznego zorganizował i rozegrał piątą edycję ogólnopolskich zawodów IPSC zaliczanych do rankingu Ligi Praktycznej. W zawodach wystartowało 59 osób sklasyfikowanych w trzech dywizjach Open 2, Production 32, Standard 25.

Organizatorzy przygotowali 9 torów z minimalną ilością 143-ech strzałów. Tory w opinii uczestników ciekawe, wymagające, a co najważniejsze zgodne z dewizą DVC czyli zachowujące równowagę pomiędzy szybkością, celnością, a siłą.

W pierwszy dzień zawodów, umownie już chyba tylko nazywanym prematchem, wystartowało 37 uczestników (w tym jedna pani :), natomiast drugiego dnia, w niedzielę, swoje umiejętności strzeleckie sprawdzało 22-uch zawodników.
Na zakończenie rozegrano shotoff, którego zwycięzcami byli Tomasz Redecki dywizja Production oraz Wiesław Burzec dywizja Standard. (W pojedynku pomiędzy nimi wygrał Tomasz).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:
Open
1. Marcin Wylon
2. Marek Wylon

Production
1. Tomasz Redecki
2. Krzysztof Grzelka
3. Karol Kopiec
4. Leszek Sokołowski
5. Przemek Męcwel
6. Tomasz Malcharek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standard
1. Bogusław Gawęda
2. Maciej Mizuro
3. Tadeusz Gołąb
4. Włodek Cichacz
5. Krzysztof Sanecznik
6. Wiesław Burzec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody rozgrywane były w terminie urodzin naszego klubowego kolegi Macieja Łazarowicza, któremu na zakończenie zawodów odśpiewano STO ALF !!! Maćku, jeszcze raz Wszystkiego Naj !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadowolonych z wyników jak widać nie brakowało …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne zawody IPSC w Twierdzy, to już Cracow Open 2006, czyli trzecia edycja Grand Prix Polski (lub jeśli ktoś woli Puchar Polski). Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników strzelania do Krakowa.