Zawody o Puchar Wielkiego Serca 10.01.2010

Zapraszamy wszystkich sympatyków strzelectwa oraz osoby zainteresowane wsparciem XVIII finału WOŚP na kolejną edycję zawodów o Puchar Wielkiego Serca, które zostaną rozegrane w dniu 10 stycznia 2010 o godzinie 10:00. ZSD wraz z hotelem Twierdza (tu rozgrywamy zawody) przygotowały dla uczestników 5 torów (dokładnie 100 strzałów). Wpisowe na zawody jak zawsze zostanie przekazane na WOŚP, a jego wysokość jest dowolna.

W roku 2009 zebraliśmy 1800 zł i bardzo nam zależy na pobiciu tego wyniku i dlatego przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje. Poza tradycyjną licytacją Pucharu Wielkiego Serca będzie można wylicytować kilka koszulek IPSC z różnych stron świata oraz innych gadżetów związanych z IPSC (zdjęcia koszulek i rzeczy zostaną wstawione na stronę jutro). Wszystkie zebrane podczas zawodów pieniądze (startowe i licytacje) zostaną przekazane na WOŚP. Każdy uczestnik zawodów zostanie nagrodzony specjalnym  dyplomem.

Zapraszamy wszystkich na wspaniałą sportową zabawę !!!