Zawody Prima Aprilisowe IPSC – relacja

Za nami kolejne zawody Ligi Małopolskiej, dzisiejsze "Prima Aprilisowe IPSC" zgromadziły na starcie 34 zawodników i jedną zawodniczkę. Dobra pogoda (daszki nad tarczami skutecznie odstraszają deszcz), ciekawe tory, wszystko co niezbędne do dobrej zabawy było dziś w Twierdzy.

"Bielsko" dotarło idealnie na otwarcie 😉 zawodów, które rozpoczeliśmy minutą ciszy poświęconą pamięci Zdzisława Łukasza. Chwilę później nastąpił podział na grupy i rozpoczeliśmy strzelanie. Squady prowadzili; Tadeusz Noga, Rafał Karaś, Dariusz Dąbrowski, Wiesław Burzec oraz Robert Miklaszewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tory, które wybraliśmy do dzisiejszych zawodów, były trochę rozrzucone po strzelnicy, ale zależało nam na bezpiecznej zabawie, nawet gdyby padało. Same stage były urozmaicone i nudzić się napewno nie pozwalały.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Około godziny 13.00 dotarła ostatnia grupa zawodników, którzy chwilę wcześniej brali udział w rozgrywanym dziś II Memoriale Zdzisława Łukasza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standard wygrał Range Master zawodów Wiesław Burzec, Production natomiast Match Direktor Robert Miklaszewski, dokładne wyniki zawodów oraz aktualny ranking LM w zakładce WYNIKI, które umieścił tam prowadzący dziś biuro Tomasz Malcharek.

Już za tydzień kolejne zawody, tym razem pistolet i strzelba w ramach Pucharu Polski Południowej (pierwsza edycja rozgrywana w Twierdzy).

Już dziś serdecznie zapraszamy.