Zawody Prima Aprilisowe – Zapraszamy !!!

Ekipa przygotowująca tory na sobotnie zawody wykonała planowaną na dziś pracę, to znaczy postawiła wszystkie 6 stage. Tory są przygotowane naprawdę starannie, co możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach …

Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję zawodów IPSC, które odbędą się w najbliższą sobotę Pierwszego Kwietnia. Zawody, jak na pierwszego kwietnia przystało, noszą nazwę "Prima Aprilisowe IPSC". Rozegramy je na 6 torach, których stan nawierzchni zapewnia brak błota nawet podczas deszczu. Minimalna ilość strzałów wynosi 89 paffów 😉 A oto jak przygotowaliśmy dla Was tory.

Tak wygląda stage nr 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarcze staraliśmy się zabezpieczyć na wypadek deszczu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stage nr 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stage nr 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A to już dolna część strzelnicy, stage nr 4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stage nr 5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A oto Czecze, który namawia do kolejnej Rewolucji  😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody rozpoczynamy tradycyjnie otwarciem biura o 9.00 i zachęcam do przyjazdu na tę właśnie godzinę. O 9.40 nastąpi otwarcie zawodów, które rozpoczniemy minutą ciszy upamiętniając śmierć naszego kolegi ze Śląska, Zdzisława Łukasza ( w tym samym czasie na Śląsku będzie rozgrywany "II Memoriał Zdzisława Łukasza"). Następnie uczestników podzielimy na squody i o 10.00 rozpoczniemy strzelanie. Range Masterem zawodów jest Wiesław Burzec, Match Direktorem Robert Miklaszewski, biuro poprowadzi Tomasz Malcharek. Wpisowe na zawody wynosi 50 zł.
Wszystkie osoby zainteresowane funkcją sędziego proszę o telefon i przyjazd punktualnie na 9.00.

I tak na koniec, stage są naprawdę ciekawe i warto pojawić się w Twierdzy, a jest ich tylko 6 bo tyle właśnie torów gwarantuje odpowiednią jakość podłoża.

Zapraszamy serdecznie i prosimy przywieźcie dobrą pogodę.

A oto logo Ligi Slovensko Polskiej, o której już dziś wiecej informacji