Zebranie ZSD 15 listopad

Tematy zebrania:
1. Kurs IPSC
2. Kandydaci do komisji skrutacyjnej w Poznaniu
3. ASG
4. Wigilia klubowa
5. Szkolenie
6. Film z zawodów IPSC

Kurs IPSC dla nowych członków ZSD rozpoczyna się w czwartek 17.11 o godzinie 17.00 w Twierdzy. Prowadzić go będą Dyrektor Sportowy ZSD, Dariusz Dąbrowski oraz Prezydent ZSD Wiesław Burzec.
Kandydatem ZSD do Komisji Skrutacyjnej działającej podczas wyborów Dyrektora Regionalnego w Poznaniu jest Jan Strąg, rezerwowym kandydatem jest Dariusz Dąbrowski.
Podczas spotkania grupy Air Soft Gun, ustalono rodzaj i standard broni którą będziemy się posługiwać, ustalono termin oraz czas trwania kursu IPSC oraz kilka innych spraw organizacyjnych.

W dniu 20.12 planowana jest Wigilia Klubowa, która ma się odbyć w Twierdzy. Podczas tego spotkania zostanie podsumowany rok 2005, zostaną wręczone nagrody za Ligę Małopolską i Małopolski Gong. Koszt Wigilii to 50 zł na osobę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Zarządem ZSD.
Podczas krótkiego szkolenia omówiliśmy temat prawidłowego uchwytu pistoletu. Chciałbym podziękować wszystkim kolegom za ciekawą dyskusję, a szczególnie Markowi Wylonowi, który podzielił się z nami ważnymi i ciekawymi uwagami w w/w temacie. Marek obiecał również pomoc w kolejnych szkoleniach, a na jednym z nich omówić temat dotyczący chrono.
Na koniec obejrzeliśmy kolejną część filmu z Mistrzostw Świata w Ekwadorze.